20.02.17

Multi-Contact artık Stäubli Electrical Connectors

1 Ocak 2017 tarihinden başlayarak Multi-Contact'in adı Stäubli Electrical Connectors olarak değiştirildi.

The headquarters of Stäubli Electrical Connectors in Allschwil, Switzerland

Endüstriyel uygulamalar için elektrik kontakları ve sistem çözümlerinin önde gelen bir uluslararası üreticisi olan Multi-Contact 1962 yılında Basel, İsviçre'de kurulmuştur ve 2002 yılından beri Stäubli Group'un bir parçasıdır. 

Stäubli Electrical Connectors (eski adı Multi-Contact) ileri teknoloji bağlantı çözümleri nedeniyle tanınmakta ve bu da yeni Stäubli markası altında devam edecek bir kalite taahhüdü ortaya koymaktadır. Stäubli Group'un adı ve marka kimliğine geçen elektrik konektör uzmanı, uzun vadede daha geniş bir araştırma ve geliştirme kaynağına erişebilecek ve böylece gelecekte müşteri ihtiyaçları için çözümler geliştirmek üzere ihtiyaç duyduğu yenilikçi güce sahip olduğundan emin olabilecektir.

Stäubli Electrical Connectors dünya çapında farklı endüstriyel kesimlere hizmet vermektedir. Ürün portföyü enerji aktarımı, test ve ölçüm, taşımacılık, fotovoltaik ve diğer bir çok sektör için minyatür konektörlerden yüksek enerjili konektörlere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm elektrik konektörlerinin çekirdeğinde benzersiz MULTILAM kontak teknolojisi yer almaktadır. 

Stäubli Electrical Connectors CEO'su ve Stäubli Group İcra Komitesi üyesi Franco Delvecchio şunları ifade etmiştir: "Artık Stäubli markası altında dünya pazarında benzeri olmayan bir şekilde bağlantı teknolojisinin tüm spektrumunu sunuyoruz".

Stäubli Hakkında

Stäubli, konektör sistemleri (hem elektrik hem de sıvı), robotlar ve tekstil makineleri alanlarında yenilikçi mekatronik çözümlerinin uluslararası bir sağlayıcısıdır. Şirket 1892 yılında İsviçre'de kurulmuştur ve hala bir aile şirketidir. Bugün şirket 29 ülkede 4.500'den fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir ve 50 ülkede satış ve servis ağına sahiptir.