03.03.17

Interpack 2017

4- 10 Mayıs, Düsseldorf

FAST picker TP80 HE birincil ambalajlama için idealdir

Stericlean robotları izolatör ve cleanroom alanlarındaki kritik handling uygulamalarını otomatikleştirir.

Baskı ve ambalajlama için TX2 yeni nesil robotları

Interpack 2017’ye hoşgeldiniz

Interpack; gıda, şekerleme, ilaç, unlu mamüller, kozmetik ve gıda dışı sektörler için yılın mutlaka katılınması gereken etkinliğidir. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar, ambalajlama/paketleme endüstrisinin çeşitli ve oldukça kişiselleştirilmiş ihtiyaçları için ısmarlama çözümler ve yenilikçi konseptler sergileyecekler.

Staubli’yi 16. Salon F03 Standında Ziyaret Edin

Stäubli Robotik, Interpack’ta (4-10 Mayıs 2017) tüm ambalajlama işlemleri için yenilikçi ve ileriye dönük çözümleri sunuyor olacak. Ziyaretçiler, Stäubli standında ultra hızlı, yüksek performanslı robotların kendilerine sundukları özellikleri değerlendirebilirler.

Ambalajlama prosesiniz için daha yüksek verim

FAST Picker TP80, Stäubli’nin „yüksek hız“ ile neyi kasatettiğinin başlıca örneğidir. Makine dakikada 200 toplama kapasitesine sahiptir ve 200mm Z-lift veya gıda sınıfı yağlayıcı ile çalışan özel versiyonları içerir. Düsseldorf'ta, çevrim sürelerinde yeni boyutlar açan ve son derece hızlı bir alma- bırakma zinciri gerçekleştiren bu robotları kendiniz canlı keşfetme olanağına sahipsiniz.


Yüksek hassasiyete sahip gıda ve ilaç endüstrisindeki uygulamalar için Stäubli, HE ve Stericlean versiyonları da dahil olmak üzere özel uyarlanmış modelleri sergileyecek. Sıçramaya dayanıklı HE varyantları, gıda endüstrisinde uygulanan temizleme prosesi ile mükemmel uyum sağlarken, Stericlean robotları steril üretim alanlarında dahi çalışabilir.

TX-2 nesli dünyanın en hızlı Güvenli Robotlarının Endüstri 4.0 ve insan-robot işbirliği açısından neler sunabildiğini de öğrenebilirsiniz. Standımızı ziyaret edin ve akla gelebilecek tüm taşıma ve ambalajlama görevleri için en son otomasyon seçeneklerini keşfedin. Düsseldorf'ta görüşmek üzere!