14.06.17

Stäubli 125. yılını kutluyor

Yenilik tutkusu

2017 yılında Stäubli, kendi tarihinde bir dönüm noktasını kutluyor. Stäubli, 125 yıllık geçmişinde yenilik tutkusunu mükemmellikle birleştirdi. Stäubli, üç faaliyet alanında –Konektörler, Robotik ve Tekstil– en iyi ürünler, hizmetler ve özelleştirilmiş çözümler sunma taahhüdüyle yenilik konusunda liderdir. 125 yıl tamamlanırken Stäubli halen ilk kurucu ailenin mülkiyetindedir. Güvenilirlik, tutarlılık ve istikrar taahhüdü, bu zengin geleneğin ayrılmaz bir parçasıdır.

Zengin tarihimiz, yıldönümü etkinlikleri ve başarımıza katkı yapan insanlar hakkında bilgi almak için Yıldönümü web sitemizi www.125years.staubli.com ziyaret edin. Ve tarihsel fotoğraflar galerisini kaçırmayın; bir fotoğraf binlerce sözcüğe bedeldir. 

Stäubli Hakkında

Stäubli, üç faaliyet alanına odaklanmış bir mekatronik çözüm tedarikçisidir: Konektörler, Robotik ve Tekstil. 1892 yılında Horgen/Zürih'te küçük bir atölye olarak kurulan Stäubli, günümüzde merkezi Pfäffikon, İsviçre'de bulunan uluslararası bir gruptur. Dünya çapında on iki endüstriyel üretim tesisi ve 29 bağlı kuruşla ve 50 ülkedeki geniş temsilcilik ağıyla faaliyetlerini sürdüren Stäubli, tüm endüstriyel sektörlere yenilikçi çözümler sunmaktadır.